0532 211 19 64

Hakkımızda

1980 yılında kurulan BOSEL Nakliyat, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde nakliyat şirketleri arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Bosel nakliyat, ağır taşımacılık hizmetleri alanında kasa taşıma, piyano taşıma, server taşıma, cihaz taşıma, hizmetleri başta olmak üzere evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık sektörde faaliyet göstermektedir.

Bosel Nakliyat ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

 

Hakkımızda

Her taşıma, gelişim yolunda bir adımdır ilkesiyle hareket eden Bosel, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet standartlarını her geçen gün artırmaktadır.

Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri en etkin şekilde değerlendirmeye tabi tutan Bosel, bu bildirimler doğrultusunda iş süreçlerini güncellemekte, hizmet kalitesini ve standartlarını her gün daha iyiye taşımaktadır.

Çalışmalarında müşterilerinin gelişen teknolojiye paralel olarak öne çıkan taleplerini saptamayı ve bu talepleri karşılamayı ilke edinen Bosel, müşterilerine hizmet sunumu ile ilgili bütün süreçlerde sürekli ve sistemli bir iyileştirme çabası içindedir.

Uzun soluklu iş ilişkileri kurmanın, yeni müşteri kazanmak kadar önemli olduğu ilkesi, Bosel'ın müşteri memnuniyeti konusundaki temel ilkesidir.