0532 211 19 64

Taşıma Şirketi

Çok düşünmeyin bugüne kadar bizimle kişisel ve kurumsal evden eve taşıma yaptırmadıysanız düşünmeden hemen bizi arayın profesyonelce evden eve taşımacılık hizmeti kalite farkını hissedin.

Evden eve taşıma işi daha akıcı olması için ev taşıması süreci başlamasından bitimine kadar evden eve taşınma organizasyonu formen veya ev eşyası taşıyıcı elemanlar değil birinci derecede telefonda görüştüğünüz nakliye firma yetkilimizce yürütülmektedir.

Eğer evinizde piyano kasa var ise piyano kasa taşıma özel uzmanlık isteyen ağır hassas proje taşımacılık hizmetidir özellikle oldukça ağır piyano taşımacılığı hizmetini özel piyano taşıyıcı ekip ve ekipmanlarımız ile her türlü konsol kuyruklu piyanolarınız özenle taşınır.

Birde evinizde ofisinizde ağır çelik kasa var ise çelik kasa taşımacılık hizmetini bizim uzman çelik kasa taşıyıcı ekibimiz ağır taşıma hizmetleri için dizayn edilmiş kayış ile askı sistemi, kızak, trans palet, lift, vinç, makaslı trans palet kullanılarak çelik kasa taşımacılığı işlerinizi profesyonelce yapılmaktadır.

İstanbul şehir içi evden eve taşıma, şehirlerarası evden eve taşıma, uluslararası evden eve taşıma.