BugünBugün17
DünDün25
HaftalıkHaftalık155
AylıkAylık593
ToplamToplam23057

4 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Piyano Taşıma

Piyano taşıma, piyano taşımacılık, piyano taşımacılığı, Hizmetleri Profesyonel piyano taşıyıcı ekibimiz ile piyano taşıması özel donanım kızaklı askılı sistemle piyano taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Piyano taşıma işlemi kayışlı piyano taşıma ekibimizle yapılmaktadır, Konusunda uzman personelimiz uzun yıllardır piyano nakliyesi yapan bir ekiptir. Sahipleri için maddi manevi önem arz eden bu müzik aleti özel bir nakliye tekniği gerektirmesi nedeniyle özel piyano taşıyıcı personel tarafından yapılmaktadır.

Piyano Taşımacılık uzmanlık gerektiren bir iş olduğundan kayışlı piyano taşıyıcılarımız tarafından aşağıda görülen şekilde taşınmaktadır. Piyano nakli ev taşınmasıyla birlikte olsa da olmasa da piyano ekibimiz piyanonuzu ayrı bir kamyonetle taşıyacaktır.

Piyano nasıl taşınıyor? Piyanolar yük asansörü olmaması durumunda asansöre sığmaz ve bina içi merdivenler kullanılarak askılı piyano taşımacılık gerçekleştirir merdiven ve asansör kullanılmadığı yerlerde özel vinç sistemiyle piyano taşınır. Oldukça ağır bir müzik aleti olması nedeniyle taşıma yapılacak adreslerin merdivenlerinin uygun olması gerekir.

Piyano taşıma yapılırken nasıl ambalajlanır? Piyano bulunduğu yerde kuyruklu piyano önce ayakları sökülür etrafı sitreçle sarılır sonra kalın battaniyelerle bir kaç kat kaplanır daha sonra tekrar sitreçle iyice sarılır kayışların sabitlenebilmesi için resimlerdeki gibi ipten karkas yapılır. Kullanılan ipler yassı kayış tipi ip olup rulo ipler gibi mobilya aksam üzerinde iz yapmaz.

Bizim Piyano taşıma firmalardan farkımız sorunsuz piyano taşımacılığı hizmetlerinde Birinci ilkemiz " MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " ön planda tutularak piyano taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Bugüne kadar bizimle kişisel ve kurumsal piyano taşımacılığı yaptırmadıysanız hemen bizi arayın profesyonelce piyano taşımacılık hizmeti kalite farkını hissedin.

Piyano taşıma işi daha akıcı olması için piyano taşıması süreci başlamasından bitimine kadar piyano taşıma organizasyonu formen veya piyano taşıyıcı elemanlar değil birinci derecede telefonda görüştüğünüz firma yetkilimizce yürütülmektedir.

Piyano taşıma işi için firmamızı aradığınızda piyano tipi (duvar (konsol) ve kuyruklu (salon, konser, Grand) piyanonun alınacağı gideceği yerin kat yükseklikleri zemin ve merdivenlerin şekli yapısı araç giriş çıkışı park durumu yürüme mesafesi asansör kullanılıp kullanılamayacağı hakkında bilgiler doğrultusunda sizlere piyano taşıma fiyatları konusunda en uygun piyano taşıma teklifleri sunabiliriz.

Özellikle piyano taşımacılık sektöründe Türkiye'de ihtiyaç duyulduğunda şehir içi, şehirlerarası, uluslararası piyano taşıma ve lojistik firmalarına biz sizlere bir telefon karar yakınız.

Piyano taşımacılığı hizmet anlayışımızda ilk ve önde gelen hedefimiz, taşınacak kişisel ve kurumsal sanatsal değeri yüksek duvar, konsol, kuyruklu piyanolarınız en kısa sürede garantili taşınacağı yere ulaştırmak ve müşterilerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasıdır.

İstanbul Anadolu yakası piyano taşıma hizmetimiz; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Moda, Göztepe, Erenköy, Bostancı, Kavacık, Çekmeköy, Ömerli, Kurtköy, Gebze, Çayırova, Bayramoğlu, ilçelerinde piyano taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul Avrupa yakası piyano taşıma hizmetimiz; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Tarabya, Etiler, Zekeriyaköy, İstanbul Avrupa yakası ilçelerinde piyano taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Piyano Taşıma

Piyano taşıma, piyano taşımacılığı, piyano taşıyıcıları, duvar, konsol, kuyruklu, salon, konser, Grand, piyano taşımacılık, firmaları, şirketleri, fiyatları, ücretleri, piyano, taşıma, arabası, İstanbul, Ankara, İzmir,

www.tasima.gen.tr